ѕєякαη
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ѕєякαη

кαηкαℓαя

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

5 SENE ŞAMPİYONLUĞU BEKLEDİM

YazarMesaj
Serkan
Admin
Admin
Serkan

5 SENE ŞAMPİYONLUĞU BEKLEDİM Empty
MesajKonu: 5 SENE ŞAMPİYONLUĞU BEKLEDİM   5 SENE ŞAMPİYONLUĞU BEKLEDİM I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 10:31 pm

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahim Yattara sezon öncesi hazırlık kampına katılmak için Türkiye'ye geldi.
THY'nin Brüksel uçağıyla İstanbul'a gelen Yattara Atatürk Havalimanı'nda DHA muhabirine yaptığı açıklamada tatilinin bittiğini ve sezon öncesi hazırlık kampına katılmak için Trabzon'a gideceğini söyledi.

Bu sene yaptığı transferle ile şampiyonlukta bir hayli iddalı duruma gelen Trabzonspor'un, yıldız futbolcusu Yattara, 5 sene şampiyonluk beklediğini, bu yıl şampiyon olacaklarına inandıklarını ifade etti.

Yapılan tranferleri de değerlendiren Yattara şöyle konuştu:

"Yapılan transferlerden dolayı çok mutluyum. Çok iyi oyuncular alındı. Özellikle Gökhan Ünal ve Song'u çok iyi tanıyorum. İnşallah bu sene iyi şeyler olacak. Gökhan yıldız bir futbolcu. Ben çok beğeniyorum. Song'da kaliteli bir futbolcu. Diğer takıma dahil olan oyuncular da iyi futbolcular. 5 sene şampiyonluk bekledim. İnşallah bu sene şampiyon olacağız.''
http://kankalar.forumr.net

5 SENE ŞAMPİYONLUĞU BEKLEDİM
1 sayfadaki 1 sayfası